PRACOWNIA

arch.

Izabela kowerczuk - borecka

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Kilka słów o firmie

Archiforma to pracownia architektury oraz projektowania wnętrz. Na rynku istniejemy od 2011 roku. Nasze kilkuletnie doświadczenie w kompleksowym wykonawstwie projektów architektonicznych oraz aranżacji wnętrz pozwala nam stosować szerokie spektrum rozwiązań materiałowych i funkcjonalnych aby tworzyć unikatowe

Projekty.

 

Naszą pracownię tworzą wykwalifikowani projektanci, którzy swoją wiedzę zdobywali

zarówno na uczelniach technicznych jak i artystycznych. Chcąc zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju konferencjach branżowych, targach wnętrzarskich i wydarzeniach związanych z designem polskim i światowym, które są dla nas ciągłą inspiracją.

 

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Zajmujemy się wykonywaniem pełnobranżowych projektów architektury budynków jednorodzinnych, usługowych i przemysłowych. Prowadzimy nadzory inwestorskie. Projektujemy wnętrza prywatne oraz publiczne, proponując nowatorskie rozwiązania w zakresie zastosowanych materiałów.

 

Nasze Projekty tworzymy z pasją tak, aby spełniały oczekiwania klienta, równocześnie łącząc je z oryginalnością, nowoczesnością oraz funkcjonalnością.

 

ARCHIFORMA

arch. Izabela Kowerczuk-Borecka

NIP: 547-187-97-73

OBSERWUJ NAS

w Social Mediach

ZNAJDŹ NAS

 

ul. Reja 18/25

43-316 Bielsko Biała

KONTAKT

 

ikowerczuk@gmail.com

tel. 502-532-523