O nas

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Archiforma to pracownia architektury oraz projektowania wnętrz.

Na rynku istniejemy od 2010 roku.
Nasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowym wykonywaniu projektów architektonicznych oraz aranżacji wnętrz pozwala nam stosować szerokie spektrum rozwiązań materiałowych i funkcjonalnych aby tworzyć unikatowe projekty.

Naszą pracownię tworzą wykwalifikowani projektanci, którzy swoją wiedzę zdobywali zarówno na uczelniach technicznych jak i artystycznych. Chcąc zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju konferencjach branżowych, targach wnętrzarskich i wydarzeniach związanych z designem polskim i światowym, które są dla nas ciągłą inspiracją.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Zajmujemy się wykonywaniem pełno branżowych projektów architektury budynków jednorodzinnych, usługowych i przemysłowych. Prowadzimy nadzory inwestorskie. Projektujemy wnętrza prywatne oraz publiczne, proponując nowatorskie rozwiązania w zakresie zastosowanych materiałów.

Nasze projekty tworzymy z pasją tak, aby spełniały oczekiwania klienta, równocześnie łącząc je z oryginalnością, nowoczesnością oraz funkcjonalnością.

Zespół

  • arch. Izabela Kowerczuk – Borecka
  • arch. Liliana Wawryk
  • arch. Paula Szopa-Uryga
  • arch. Martyna Michalska